Movies
Ratings
729
VenomRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 3.5