Series
Ratings
21
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0