Series
Ratings
238
Melo MovieRated ★ 1.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 2.5