Titles you rated
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.0