Titles you rated
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0