Series
Ratings
18
Good DoctorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0