Movies
Ratings
31
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0