Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
UnbrokenRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.0