Titles you rated
The NegotiationRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0