Titles you rated
The ElixirRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.5
- NoiseRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
InfiniteRated ★ 2.5
DamselRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0