Series
Ratings
25
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Halo Season 2Rated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0