Titles you rated
KikujiroRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.5- Peach GirlRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 1.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
YarnRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 2.5
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 4.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
HEART ATTACKRated ★ 1.0