Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Growing SeasonRated ★ 3.5
Light on MeRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0