Series
Ratings
83
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 4.5
Nail Shop ParisRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
Birth SecretRated ★ 3.5