Series
Ratings
82
WestworldRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
American GodsRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Love of EveRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0