Movies
Ratings
169
The Classified FileRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
Some Like It HotRated ★ 4.0
Man with a Movie CameraRated ★ 3.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5