Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0