Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0