Titles you rated
Handsome SiblingsRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.0