Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0