Movies
Ratings
96
La La LandRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 0.5
Le Grand ChefRated ★ 0.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 1.5
My Little BrideRated ★ 1.5