Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0