Movies
Ratings
882
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 5.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 4.0
Spies in DisguiseRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
LucaRated ★ 5.0
CollectorsRated ★ 4.0