Series
Ratings
43
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0