Series
Ratings
93
SignalRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 1.0
The Three MusketeersRated ★ 1.0
SignRated ★ 4.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0