Titles you rated
BelieverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5