Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0