Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0