Series
Ratings
12
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0