Movies
Ratings
38
Love ActuallyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5