Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The New Prince of TennisRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5