Series
Ratings
173
MIU404Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5