Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
EraserRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0