Movies
Ratings
115
ClickRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 0.5
LimitlessRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5