Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5