Movies
Ratings
147
TenetRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0