Movies
Ratings
555
The DepartedRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
NerudaRated ★ 3.5