Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.5