Movies
Ratings
94
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0