Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0