Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
HulkRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0