Titles you rated
Death BellRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Red LightsRated ★ 3.5
GoneRated ★ 3.0
FlyboysRated ★ 4.0
Steel Cold WinterRated ★ 4.0
G-ForceRated ★ 4.5
The Water HorseRated ★ 4.5
DefianceRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 2.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5