Movies
Ratings
60
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5