Movies
Ratings
43
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0