Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Sea BeastRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Julia's EyesRated ★ 3.5
A Perfect ManRated ★ 3.5