Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
AliensRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5