Movies
Ratings
752
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0