Titles you rated
Public EnemyRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0