Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
On Your MarkRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5
The UnrighteousRated ★ 1.5