Movies
Ratings
91
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0